Staňte se členem


Asociace poskytovatelů technických informací sdružuje odborníky technických a strojních oborů, konstruktéry, dodavatele, revizní techniky, servisní  specialisty, provozovatele vyhrazených technických zařízení, specialisty BOZP a PO.

Inspirace

Pravidelně se setkáváme na řadě tematicky zaměřených odborných akcích, kde si vyměňujeme zkušenosti a poznatky z oborů. Pravidelně vyhlašujeme nejlepší osobnosti, projekty, studentské práce a objevy roku.

Vzdělávání

Získáte přístup k odborným seminářům, kurzům nebo i publikacím, které vám pomohou s rozvojem. Spolupracujeme s odborným školstvím a pomáháme absolventům s uplatněním v oborech našeho zájmu. Podporujeme akademickou i praktickou sféru v jejich činnostech.

Slevy

Členové APTI mají účast na akcích pořádaných naší asociací a našimi partnerskými organizacemi. Slevy můžete čerpat na školící akce, kurzy, semináře i odborné publikace.

Propagace

Kdo chce v oborech VTZ něco znamenat, nesmí v APTI chybět! Je to nejlepší způsob jak přesně cílit svoji propagaci.

Společně jsme lepší

Společně rozvíjíme obory vyhrazených technických zařízení. Vytvořili jsme síť odborných konzultantů, která je zdrojem know-how v oborech VTZ. Pokud si nevíte rady, tak vám najdeme pomoc.

Vstupte do APTI!

Pro OSVČ a malé firmy do deseti zaměstnanců je členství zdarma.

Získáte tak členské číslo APTICARD pod kterým můžete čerpat slevy a bonusy.